Довгострокові наслідки: як зміняться погляди споживачів після пандемії COVID-19

 Довгострокові наслідки: як зміняться погляди споживачів після пандемії COVID-19

У новому звіті команії Nielsen вказано, що після завершення пандемії коронавірусу, споживачі ще довго будуть осмислювати та переосмислювати “їжу вдома”.

Експерти стверджують, що споживачі змінять власні звички, тому виробникам варто бути готовими до таких поворотів.

“Зокрема, дивлячись на результати та події, що виникають серед азіатських споживачів – оскільки вони тривалий час переживають умови Covid-19 – ми можемо побачити, як ринки можуть розвиватися для свіжої продукції. Це особливий імпорт для плодоовочевої галузі, оскільки питання попиту та ланцюгів поставок висунулися на перший план у галузевих дискусіях в останні тижні”, – йдеться у звіті Nielsen.

У Японії дослідники працювали з 11продуктовими ринками і встановили, що більшість споживачів не змінять харчовізвички внаслідок глобальної пандемії.

“Але на решті азіатських ринків споживачі почали виходити за межі панічної купівлі та перейшли до більш “безпечного тренду споживання в домашніх умовах”, – зазначає директор Нільсен у Південно-Східній Азії Воган Раян.

Поведінка споживачів відносно доставки продуктів через мережу Інтернет також змінилася – очевидно, що більше споживачів почали користуватись послугами онлайн доставки. Наприклад, домашній карантин серед китайських респондентів підтвердив, що 89% споживачів сказали, що вони будуть готові купувати товари повсякденного користування та свіжі продукти в Інтернеті, коли пандемія закінчиться.

Щоб краще зрозуміти «настрої та поведінку споживачів» під час глобальної надзвичайної ситуації зіздоров’ям, дослідники зосередилися на повному огляді світового ринку, щоб показати, як «зміна поведінки може створити нові можливості для маркетологів». Продуктові майданчики, платформи електронної комерції, великі й роздрібні торговці та постачальники повідомляють про значні стрибки попиту на свіжу продукцію. Дані аналітиків підкреслюють, що тенденції на азіатських ринках можуть мати вирішальне значення для розуміння майбутніх споживчих звичок для країн, в яких зараз спостерігаються високі показники Covid-19.

Мельник Світлана

Останні статті