У рамках провідної конференції ягідного бізнесу України «Ягоди України-2018: заморозка і свіжий ринок» відбудеться бізнес-тур до ТОВ «Агросільпром». Журнал "Ягодник" - інформаційний партнер заходу

23 апреля 2018
Бізнес-тур до ТОВ «Агросільпром» у рамках провідної конференції ягідного бізнесу України
АПК-Інформ: овочі та

Ягоди України-2018: 

заморозка та свіжий ринок 

24-25  травня, м. Дніпро

Бізнес-тур до ТОВ «Агросільпром» у рамках 

провідної конференції ягідного бізнесу України

У рамках дев’ятої міжнародної конференції «Ягоди України-2018: заморозка і свіжий ринок» відбудеться практичний бізнес-тур до одного з провідних ягідних господарств Дніпропетровської обл., інформує організатор конференції – проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

   

Як вже повідомлялось раніше, пленарна частина конференції відбудеться 24 травня, а наступного дня делегатів події прийме команда ТОВ «Агросільпром» для проведення конференційного бізнес-туру.

 

У програмі цьогорічного ділового туру – вирощування п’яти ягідних культур у закритому та відкритому ґрунті, агрономічний супровід ягідного виробництва, підходи до післязбиральної доробки ягід, що застосовуються у господарстві.

 

Детальний план бізнес-туру другого дня конференції:

  • суниця садова у закритому ґрунті;
  • столовий виноград у закритому ґрунті;
  • суниця садова у відкритому ґрунті;
  • малина у відкритому ґрунті;
  • ожина у відкритому ґрунті;
  • порічка у відкритому ґрунті;
  • техніка для ягідних плантацій;
  • обладнання для охолодження, сортування та пакування ягід.

 

Ділову екскурсію 25 травня проведе Ростислав Шитіков, директор агрокомплексу ТОВ «Агросільпром», який напередодні буде виступати у рамках пленарної частини конференції з презентацією на тему «Виробництво ягід у теплицях і відкритому ґрунті. Оптимальний комплексний підхід до інвестицій, матеріально-технічної бази, робочої сили і продажів».

   

Організатор конференції – проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти». Генеральний спонсор заходу – компанія Syngenta. Спонсором конференції виступає Український Проект Бізнес-Розвитку Плодоовочівництва. Партнер конференцій – Fairplant BV. Захід відбудеться за підтримки «Української овочевої компанії – UVC». Генеральний медіапартнер конференції – журнал «Ягодник». Ексклюзивний медіапартнер події – журнал «Пропозиція».

 

Всього в конференції приймуть участь понад 220 делегатів із 8-10 країн світу. Щоб приєднатися до складу делегатів, необхідно заповнити заявку на участь.

 

Основна аудиторія заходу – виробники свіжих ягід і продуктів їх переробки (понад 60%), представники гуртових компаній та роздрібних мереж, постачальники саджанців, агрохімії, техніки та рішень для доробки, охолодження, пакування і переробки ягідних культур.

Дізнатись більше:

З усіх питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

 

Євген Кузін, 

т/м: +380 96 5836323

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Олександр Хорев, 

т/м: +380 67 6343980

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Зареєструватися на конференцію
 
Оперативна аналітика Дослідження ринку Міжнародні конференції
Прочитано 293 раз