26 серпня пройде фінал конференції Malinowe Factory 2018. Журнал "Ягодник" - інформаційний партнер

16 августа 2018

26 серпня 2018-ого року в м. Карчмиська, Польща (Karczmiska Drugie) з 10:00 до 16:00 відбудеться фінал виставки Malinowe Factory 2018. Це вже буде четвертий за рахунком сезон конференції, присвяченої обговоренню застосування нових рішень в сучасному вирощуванні малини.

Як і завжди, на учасників чекають різноманітні тести, порівняння різних технологій розмноження та захисту рослин, вирощування плантацій із саджанців у горщиках. 

Планування події містить в собі першу теоретичну частину, на якій будуть прочитані тематичні лекції та другу - зовнішню частину, на якій будуть продемонстровані всі результати експериментів, які провів на базі своєї ферми Павло Красек.

Третя частина - неформальне спілкування та гриль з малинниками на задньому плані.

Реєстрація учасників обов'язкова.

Подробиці та реєстрація за посиланням.

Більше ягідних новин та статей читайте в журналі "Ягодник". Отримати підписку дуже просто:

Оформити підписку на журнал "Ягодник":
• за тел. +38 067 238 18 51; +38 098 599 96 13; 
• e-mail Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Менеджер проекту зв'яжеться з вами та оформить замовлення.

 Також підписку на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Підписний індекс 60218.

 

Прочитано 209 раз