В Україні з’явилося перше дослідження ринку виробництва органічних ягід, фруктів та овочів

30 сентября 2019

В Києві в конференц-залі  PinchukArtCentre презентували «Дослідження ринку органічної плодоовочевої продукції», яке є унікальним «портретом галузі» на даний момент. Це видання буде особливо цікавим для інвесторів, всіх, хто працює в даному сегменті бізнесу, аналітиків та потенційних покупців української органічної плодоовочевої продукції.

Ініціатором дослідження ринку виробництва органічних ягід, фруктів та овочів став Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). Дослідження провели спільно три проекти, які діють на органічному ринку України: сертифікаційний орган Органік Стандарт, навчальний і консультаційний проект Organic Business School та Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Це дослідження, яке є першим зрізом молодого українського ринку «органік» станом на початок 2019 року, дає об’ємну картину його динаміки, проблем і можливостей, розвіює міфи про органічне виробництво, які гальмують розвиток галузі, що надзвичайно важливо при створені бізнес-планів та економічної стратегії підприємств. 

-Найрозвиненіший сегмент на ринку органічного плодоовочівництва - ягідництво, – зазначила Олена Дейнеко, директор Organic Business School. - Цей напрямок швидко розвиває експорт, оскільки врожаї з ягідних плантацій можна отримувати вже на другий-третій рік після посадки.

Дослідження було проведено згідно з усіма нормами соціологічних досліджень та опитувань і фактично є сформованою базою для подальшого збору статистичної інформації та вивчення динаміки та напрямків розвитку ринку в наступні роки.

Примірники видання будуть надіслані всім опитаним та учасникам ринку. Також це дослідження розмістять на двох сайтах – UHBDP та Organic Business School. Його планують зробити щорічним і перекладати на англійську мову. Тематику наступних опитувань розширять.  

Детальніше читайте в аналітичній статті про те наскільки вигідно займатися органічним ягідництвом, ситуацію на ринку органічних ягід із коментарями операторів ринку галузі читайте  у новому номері журналу "Ягідник".

Щоб замовити журнал телефонуйте нам по тел. +38 063 056 47 88; +38 067 238 18 51; +38 098 599 96 13;
або пишіть на e-mail Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Прочитано 98 раз