Передплата на журнал

ШАНОВНІ ПАНОВЕ!

«Ягідник»: передплатна кампанія на 2020 рік триває!

Пропонуємо вам оформити передплату на всеукраїнський галузевий журнал «Ягідник» і гарантовано отримати актуальну інформацію із сучасного ягідництва: від планування ягідника, вирощування ягідних культур до їх зберігання, заморозки, переробки і подальших продажів.

Дати виходів журналу у 2020 році

    Ягідник №1 (17) 2020, терміни здачі в друк 25/03. Розповсюдження Квітень, Травень, Червень

    Ягідник №2 (18) 2020, терміни здачі в друк 20/06. Розповсюдження Липень, Серпень, Вересень

    Ягідник №3 (19) 2020, терміни здачі в друк 20/10. Розповсюдження Листопад, Грудень.

    Ягідник №4 (20) 2020, терміни здачі в друк 15/12. Розповсюдження Січень, Лютий.

«Ягідник» – це журнал для тих, хто прагне бути успішним у бізнесі та в житті.

Отримайте користь від знань та досвіду лідерів ягідного ринку України, Польщі, Європи та світу.

Приєднуйтеся до Клубу постійних читачів медіа-групи «Технології та Інновації» – журнального проекту «Ягідник»!

Оформити передплату на журнал «Ягідник»:

• за тел. +38 096 491 66 92, +38 068 513 31 87;

• e-mail nti.sad@gmail.com, sad2017@ukr.net.

З вами зв’яжеться менеджер проекту і оформить замовлення.

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Передплачуйте енциклопедію ягідного бізнесу журнал «Ягідник»!

Ви також можете оформити передплату на інші журнали проекту «Технології та Інновації»:

Журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» (www.techdrinks.info) містить актуальну інформацію про нові технології в садівництві, столовому виноградарстві та горіхівництві, включаючи вирощування фруктів, горіхів, ягід, а також пропонує способи зберігання і переробки продукції садів і ягідників.

Журнал «Горішник» інформує про актуальні тенденції ринку горіхів, популяризує передовий європейський і світовий досвід вирощування горіхів, і презентує нові технології та сучасне обладнання зі збору та переробки горіхів, сприяє у вирішенні питань просування продукції та виходу на міжнародний ринок.

Журнал «Напої. Технології та Інновації» (www.techdrinks.info) інформує також про нові технології у виробництві вина, напоїв на базі фруктів і ягід, медових напоїв, соків і т.д.

Журнал «Beer Technologies» (www.beertechnologies.com) присвячений сучасним технологіям виробництва найпопулярнішого напою в світі – пива, і просуванню передового досвіду в пивоварінні, діяльності малих і середніх пивоварень, в тому числі в ресторанах, пабах, барах та в домашньому пивоварінні. Особливий акцент на крафтовому пивоварінні та діяльності малих пивоварень.

Ви можете обрати різні варіанти передплати:

1. Повний комплект («Садівництво і Виноградарство Т.І./Напої. Технології та Інновації» + «Садівництво і Виноградарство Т.І./Горішник» + «Ягідник» + «Пиво. Т.І.», всього 10 журналів).

2. Комплект «Сад» («Садівництво і Виноградарство Т.І./Напої. Технології та Інновації» + «Садівництво і Виноградарство Т.І./Горішник» + «Ягідник», всього 8 журналів).

3. Комплект «Напої» ( «Напої. Т. І.» + «ПИВО. Т. І.», всього 4 журнали).

5. Журнал «Beer Technologies», всього 4 журнали – спарені).

6. Журнал «Ягідник», всього 4 журнали).

А також будь-який інший комплект журналів за вибором.

Можлива також електронна передплата – це можливість отримувати PDF-версію журналів на власний і-мейл.

УВАГА! Для передплатників журналів «Технології та Інновації» надається знижка 10% вартості участі у конференціях, організованих медіа-групою Технології та Інновації: Міжнародний Горіховий форум «Від землі – до готового продукту», Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство і виноробство», Міжнародна конференція для садівничої і переробної галузей «Від землі – до готового продукту» та Міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації».