Стартувала реєстрація на Міжнародний горіхововий форум «Від землі – до готового продукту»!

 Стартувала реєстрація на Міжнародний горіхововий форум «Від землі – до готового продукту»!

Заробити на горіхах – це справді реально! І доведуть це успішні компанії і фермери, які вже досягли успіхів і в горіхівництві, і в переробці різних видів горіхів. Саме з метою поширення цього унікального досвіду, подальшого впровадження новітніх технологій і створюється новий інформаційний майданчик – Міжнародний Горіховий Форум «Від землі – до готового продукту», адресований представникам горіхової, садівничої та переробної галузей.

Головна мета Горіхового форуму – надати українським садівникам ключі до створення максимально повної моделі успішного бізнесу з горіхами. Завдання Форуму – розвиток і популяризація сучасних технологій вирощування та переробки горіхів, просування горіхів і продукції на базі горіхів на внутрішньому і закордонних ринках, сприяння продажу та експорту українського горіха.

Горіхи, а ще ягоди, є нині двома найбільш швидко зростаючими ринками плодоовочевої продукції у світі. За даними експертів, світова торгівля горіхами збільшується щороку в середньому на 8 відсотків, експорт горіхів росте на $ 2 млрд на рік і вже сягає близько $34 млрд. Україна, за обсягами експорту очищеного волоського горіха входить у трійку лідерів серед ТОП-20 країн. За обсягом експорту ядра – до трійки світових лідерів. І це при тому, що ціна українського продукту поки що невисока, в порівнянні з іншими країнами-постачальниками. Одними з найперспективніших і найбільш рентабельних культур є фундук та волоський горіх, з`являються перспективні нішеві продукти – кеш`ю або фісташки, мигдаль, арахіс, пекан. Стабільне сьогодення і світле майбутнє для горіхівництва гарантують світові тренди до здорового способу життя, швидкого харчування, популярності вегетаріанства й веганства. Горіхівництво нині на підйомі, шляхів для розвитку безліч!

Як і куди йти, як розв’язувати проблеми, що виникають на шляху, як чимшвидше досягти мети, – саме про це буде йти мова на Міжнародному Горіховому форумі в Рівному 11-12 червня 2020 року.

Учасники Форуму: власники й керівники горіхових та садівничих господарств, фермери, керівники і головні спеціалісти переробних підприємств, початківці-горіховоди та всі, хто планує успішний бізнес, пов’язаний з горіхівництвом.

Програма Форуму охопить весь процес – від закладки горішника до позиціювання свіжої продукції та продуктів переробки на міжнародних ринках. Ключовими темами стануть успішне горіхівництво, технології зберігання горіхів, способи їх переробки та продажі продукції, як на внутрішньому ринку, так і на експорт.

Дводенна конференція складається із теоретичної та практичної частин. 11 червня конференц-день включатиме виступи експертів ягідного ринку і керівників (власників) успішних горіхових садів, горіхових розсадників та переробних підприємств, представників державних структур, наукових інститутів, провідних європейських компаній – виробників техніки, обладнання, засобів захисту та живлення.

В програмі Горіхового Форуму:

• Дискусійна панель «Горіхівництво в Україні: вчора, сьогодні, завтра» за участі експертів і практиків горіхового ринку;

• Технологічна сесія «Від землі – до готового продукту», з виступами фахівців України і з-за кордону із планування горіхових садів, підготовки ґрунту, вибору сортів і підбору саджанців, догляду за насадженнями, збирання врожаю, його зберігання, пакування, переробки горіхів і т.д.;

• Презентація і дегустація продуктів на основі горіхів: напоїв, снеків, пластівців, мюслі, кондитерських виробів – цукерок, печива, морозива і багато іншого;

• Виставка обладнання, матеріалів, пакування, презентація новітніх технологій для горіхівництва;

• Столи переговорів з торговими та ресторанними мережами, а також компаніями-експортерами ягід і плодово-ягідної продукції.

12 червня відбудеться бізнес-тур на кращі українські підприємства з досвідом вирощування горіхів, їх зберігання, сортування (пакування), переробки та успішних продажів. Планується відвідання унікальних горіхових садів, з презентацією найбільш успішних культур і сортів.

Організатор конференції – медіа-група «Технології та Інновації». У портфелі видавництва «Технології та Інновації» – три галузеві професійні журнали: «Горішник», «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» і «Ягідник», а також інформаційні сайти www.techdrinks.info і http://jagodnik.info.

Горіховий форум отримає значну підтримку ЗМІ – як центральних, так і регіональних.

Реєстрація вже розпочалася! Умови участі в конференції:

Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн.

Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн.

Спеціальна ціна для малих фермерських господарств – 1100 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід зі списком учасників і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Координатор проєкту:

Анна Панкратенкова, тел.: +38 (097) 759-25-83, +38 (095) 607-09-04

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

Лариса Товкач: +38 097 96 89 516

Дар`я Потурай: +38 068 51 33 187

Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692

Підтримка ЗМІ:

Катерина Щербаченко, тел. +38 066 621 15 47, +38 096 999 51 90

drinksgallery@ukr.net

Директор проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *